Turizm Taşımacılığı

Hemen Teklif Alın

Müşteri temsilcilerimizden teklif almak için aşağıdaki butonu kullanarak servis talep formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizlere geri dönüş yapacaktır.

Turizm Taşımacılığı

Bursa ve Türkiye’nin her yerinde sektörümüzün gerektirdiği her türlü altyapı ve tecrübeye sahip olan bir özel gezi ve tur yolcu taşıma, özel tur gezi taşımacılığı, özel şoförlü otobüs – minibüs kiralama, kongre ve toplantı ulaşım hizmetleri, spor aktiviteleri ve yarışmaları taşımacılığı, alanında tüm seyahat acentelerine, okullara, üniversitelere, konsolosluklara, derneklere ve bizzat bireylere güvenilir, konforlu ve ekonomik fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Özellikle ekstra çalışma gerektiren işlerde ise Enver Yılmaz Turizm her zaman size beklediğinizden fazlasını sunmaya hazırdır.

Uzman kadromuzla, şehir içi ve şehir dışına düzenlenen, toplantı, konferans, kongre, seminer, spor, tanıtım, davet ve özel organizasyonlarda 18 kişilikten 52 kişiliğe kadar araç temini ile taşıma hizmeti vererek organizasyonun bütünlüğünü sağlamak adına üstlendiğimiz taşıma hizmetini kusursuzca yerine getiriyoruz.

Araçlarımız Arvento takip cihazımız ile sürekli takip edilmektedir.