Personel Taşımacılığı

Hemen Teklif Alın

Müşteri temsilcilerimizden teklif almak için aşağıdaki butonu kullanarak servis talep formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizlere geri dönüş yapacaktır.

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Enver Yılmaz Turizm‘in uzman kadrosu ile tarafından teminat altına alınmıştır.

Günümüzün çok zor trafik koşulları içerisinde insanlarımızı sabahları işlerine, akşamları evlerine ve dolayısı ile bekleyen sevenlerine kavuşturmanın ne kadar ciddiyet isteyen bir uğraş olduğunun bilinci içerisindeyiz. Personel taşımacılığının titizlik ve ciddiyet isteyen bir iş olduğunun bilinci ile hareket ederek görevimizi en iyi şekilde yaptığımızın inancındayız. Bu nedenle müşterilerimize hizmet verirken her türlü tedbirimizi alarak sıfır hata ile çalışmayı taahhüt etmekteyiz. Şirketimiz kurulduğu yıldan bugüne kadar personel taşımacılığında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı prensip edinmiş, sürekli daha iyi ve sıfır hata ile müşteri memnuniyetine odaklanmış, güler yüzlü kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Araçlarımız Arvento takip cihazımız ile sürekli takip edilmektedir.